Danışmanlık

- Vergi Danışmanlığı: İşletmenizin ihtiyaç duyduğu vergi kanunları ve diğer düzenlemeler çerçevesinde bilgilendirme hizmetleri.

- Özel Denetim: 3568 sayılı kanun kapsamında dışında işletmenizin iç kontrol sisteminin verimliliğinin tespiti, hile veya düzensizliklerin tespiti için özel denetim faaliyetleri.

- İç Kontrol Sistem Kurulumu: Yeni kurulan işletmeniz için muhasebe ve kontrol sistemlerinin kurulumu, perakende ve hizmet noktalarında satış ve maliyet sistemleri ile muhasebe entegrasyonu ve raporlama ya da var olan sistemin tam entegrasyonu ve raporlama platformlarının revizyon hizmetleri.

- Finansal Danışmanlık: İşletmenizin finansal dengesinin sağlanması için durumun tespiti, öngörülebilir bir sistem kurulumu, uygun eylem planlamalarının yapılması ve raporlama platformlarının dizayn edilmesi.

- Kurumsal Dönüşüm Danışmanlığı: Pek çok işletmenin kurumsal yapılanmadan uzak olması ve düzensizlik nedenleriyle zaman ve para kaybının önüne geçecek bir yapı oluşturulması.

Ve diğer danışmanlık ihtiyaçlarınız için aşağıdaki form ile bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Müşteri Girişi